KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15186040

nr 1518 6040

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, bryggare. Olja på duk, 46x32 cm, yttermått inklusive ram: 55x43 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 30 januari 2023
kl 20:25:42

30/1 02:56:42 1      800 kr
30/1 18:33:30 2      Vinnande bud